Pracownica sklepu odebrała wypłatę w konserwach. Grozi jej 5 lat więzienia

Autor: TVN Warszawa 4 lutego 2010 08:41

Ekspedientka z Legionowa nie mogąc się doprosić "tygodniówki"od swojej pracodawczyni sama uregulowała zaległą należność. Pod nieobecność właścicielki, kobieta wraz z konkubentem wywiozła ze sklepu konserwy, papierosy i alkohol. Za przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności - czytamy w serwisei TVN Warszawa.

Do kradzieży doszło w poniedziałkowe popołudnie jeszcze przed zamknięciem sklepu. Ekspedientka sklepu wraz z partnerem zapakowała do kartonu wszystko to, co jej zdaniem przedstawiało jakąś wartość - m.in. artykuły spożywcze, alkohol, papierosy.

Jak czytamy w serwisie TVN Warszawa ekspedientka nie przewidziała jednak, że jako jedyna posiadaczka zapasowych kluczy, będzie przez policjantów brana pod uwagę jako sprawca kradzieży. Kiedy następnego dnia rano właścicielka otworzyła sklep, zauważyła brakujący towar i natychmiast o wszystkim powiadomiła policję. Mundurowi udali się do mieszkania Agnieszki M., która przyznała się do popełnionego przestępstwa i dobrowolnie oddała właścicielce sklepu zrabowany wcześniej towar. Kobiecie i jej partnerowi za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane