PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Pracownik wynosił towar ze sklepu

Autor: naszemiasto.pl 2 kwietnia 2009 11:25

Policjanci zabezpieczyli, pochodzący z kradzieży w jednym z marketów w Opolu, sprzęt elektroniczny o wartości kilkunastu tysięcy złotych. Ujawniono go podczas przeszukania mieszkania 26-letniego Wojciecha S. pracownika tego sklepu. Zatrzymanemu mężczyźnie za kradzieże grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

27 marca br. dyżurny II KP w Opolu otrzymał informację, że pracownik sklepu prawdopodobnie wynosi z niego towar. Policjanci z Sekcji Kryminalnej II KP natychmiast udali się na miejsce zgłoszenia. Jeszcze tego samego dnia przeszukali mieszkanie 26-latka, w którym znaleźli kilka telefonów komórkowych, dwa odtwarzacze MP4 oraz wielofunkcyjne urządzenie drukujące.

28 marca zatrzymano w tej sprawie kolejne dwie osoby (25-letnia kobietę i 24-letniego mężczyznę). Podczas przeszukania ich mieszkań ujawniono kolejne telefony komórkowe, kamerę oraz dwa aparaty cyfrowe pochodzące z kradzieży.

Policjanci ustalili, że Wojciech S. dokonywał fikcyjnych zwrotów towarów. Wypisywał dokumenty potwierdzające zwrot towaru i zwracał pieniądze, jednak zwrócony towar nie wracał nigdy do sklepu.

Wciąż trwają czynności mające na celu ustalenie ilości kradzieży jakich dokonał 26-latek oraz osób, które brały udział w tym procederze. Wszystkie zatrzymane osoby przyznały się do winy. Wstępnie wartość odzyskanego sprzętu szacuje się na kilkanaście tysięcy złotych.

Mężczyzna pracował w markecie od grudnia 2007 roku, w czerwcu 2008 roku wpadł na pomysł wynoszenia sprzętu z miejsca pracy. W ostatnim czasie pracował w dziale elektronicznym.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,50

 • Śr

  4,93

 • Min

  2,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane