REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Prąd poraził klienta przy kasie w Auchan

Autor: Gazeta Wyborcza 6 sierpnia 2009 11:51

- W zielonogórskim hipermarkecie Auchan jeden z klientów został porażony prądem. Mężczyźnie nie pomógł żaden z pracowników ochrony, nie zareagowała też kasjerka, a gdy klient zwrócił uwagę, by zamknięto kasę, kasjerka odmówiła - relacjonuje czytelnik Gazety Wyborczej.

REKLAMA
Metalowa tacka, na której kładzie się pieniądze, prawdopodobnie przyczepiona była do kabla, który idzie pod kasą. Prawdopodobnie zawiniła zła izolacja i to poraziło klienta. W końcu, po interwencji klientów, kasę zamknięto.

Gazeta otrzymała komunikat z firmy Schiever Polska, współwłaściciela marketu Auchan. - Kasa została niezwłocznie zamknięta i obecnie urządzenie jest w trakcie naprawy - pisze Schiever Polska. Nie wyjaśnia jednak, dlaczego nikt z pracowników nie pomógł porażonemu przez prąd klientowi i co to był za wypadek.

Sprawą obiecała się zająć Okręgowa Inspekcja Pracy w Zielonej Górze. Inspektorzy mają sprawdzić stanowiska pracy - Jeżeli wystąpiły nieprawidłowości pod kątem złamania przepisów BHP, uruchomimy postępowanie wyjaśniające - mówi Jolanta Jankowska z Inspekcji.

 
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 14609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1231132

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA