REKLAMA
REKLAMA

Produkty regionalne i ekologiczne chętnie promowane w galeriach handlowych

Autor: dlahandlu.pl 8 marca 2010 10:20

Producenci oraz lokalne sklepy sprzedające produkty regionalne i ekologiczne chętnie promują się w galeriach handlowych. Centra organizują jarmarki zazwyczaj w weekendy, gdy galerie są licznie odwiedzane przez klientów. Dla mniejszych przedsiębiorców to okazja nie tylko na to by sprzedać część asortymentu, ale przede wszystkim pokazać się szerszej grupie potencjalnych konsumentów oraz dystrybutorów.

REKLAMA
Same centra chętnie podejmują się organizacji tego typu przedsięwzięć. W dniach 5, 6, 7 marca M1 w Częstochowie odbył się Jarmark Staropolski. Na specjalnych stoiskach ustawionych w pasażu centrum pojawią sie chleby wypiekane w piecach opalanych drewnem, różne rodzaje mięs i wędlin, przetwory z warzyw, oscypki, sery korycińskie, wędzonki z Podlasie, miodowe piwo oraz wiele innych.
W ten sam weekend Centrum Handlowe Auchan Bielany we Wrocławiu zorganizowało Jarmark Żywności Ekologicznej.
Z kolei w ostatni weekend lutego w CH Blue City po raz drugi przygotowało Jarmark Produktów Regionalnych. Prezentowana podczas niego żywność pochodziła z najlepszych, polskich gospodarstw i posiadała certyfikat jakości.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA