REKLAMA
REKLAMA

Prowizja od zysków ze sprzedaży Lotto wynosi 6,75 proc.

Autor: dlahandlu.pl 6 listopada 2009 09:20

Dla właściciela sklepu nie ma znaczenia czy klient zagra w Lotto przy okazji zakupów, czy zrobi sprawunki przy okazji próby wygrania milionowej kumulacji. Jeżeli w sklepie można wygospodarować około 2 metrów kwadratowych powierzchni warto rozpocząć sprzedaży zakładów Totalizatora Sportowego, bo co kilka miesięcy mamy rekordowa kumulacje i stałe reklamy w mediach.

REKLAMA
- Mam w sklepie lottomat. Obsługuję go sam. Nie musiałem zatrudniać dodatkowej osoby. Lotto przynosi mi miesięcznie nawet kilka tysięcy złotych - informuje współwłaściciel samoobsługowego sklepu ogólnospożywczego z Pruszkowa.
Uruchomienie kolektury w sklepie nie jest związane z koniecznością ponoszenia dodatkowych opłat, poza kosztami związanymi ze skompletowaniem wymaganej dokumentacji w skład której wchodzą m.in. zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym, świadectwo o niekaralności czy zgoda właściciela budynku na montaż anteny. Zarówno szkolenia z obsługi jak i egzamin prowadzone są przez Totalizator Sportowy, a kandydat na kolektora nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Po zdaniu egzaminu i podpisaniu umowy agencyjnej w lokalu kolektora instalowane są terminal oraz niezbędne materiały wizualizacyjne. Kolektor otrzymuje też bezpłatnie wszystkie materiały eksploatacyjne oraz reklamowe. Umowy agencyjne Totalizatora Sportowego zakładają prowizyjny charakter wynagrodzenia, wysokość otrzymywanej prowizji uzależniona jest od wielkości osiągniętych w danym miesiącu obrotów. Średnia wysokość prowizji wynosi 6,75 proc. wartości sprzedaży.
  • Andrzej 2015-10-09 07:31:03

    totalizator obniżył prowizje i teraz bede tracił nawet kilkaset zlotych miesięcznie. typowe działanie komunistycznego partyjnego betonu. ciągle im mało. potrafią tylko zabierać

  • Andrzej 2015-09-26 17:00:46

    ale trzeba jeszcze dać 5 tys zł kaucji

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA