Przedsiębiorcy mogą założyć sklep spożywczy on-line na platformie SklepyFirmowe.pl

Autor: dlahandlu.pl 24 lutego 2010 12:02

SklepyFirmowe.pl wraz z Nokaut.pl i TradeMaker.pl organizują konkurs dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć sprzedaż swoich produktów, w tym spożywczych, przez internet. Zakładając sklep internetowy na platformie SklepyFirmowe.pl i rozwijając jego działalność, można otrzymać nagrody, które pomogą w dalszym prowadzeniu własnego biznesu.

Jeśli sklep osiągnie najlepsze wyniki sprzedaży spośród nowych sklepów jego założyciel otrzyma 10 000 zł w gotówce, 3 000 zł na promocje sklepu w Nokaut.pl oraz 2 000 zł na pozycjonowanie SEO przez TradeMaker.pl.
W ramach konkursu przewidziane są także dodatkowe nagrody o wartości 3 000 zł, za najlepszą szatę graficzną sklepu oraz najlepszy katalog produktów (w tej kategorii nie ma ograniczeń). Drugie miejsca w wymienionych kategoriach zostaną uhonorowane rocznymi abonamentami Platinum na prowadzenie sklepu. Pula wszystkich nagród przekracza 25 000 zł.
SklepyFirmowe.pl to platforma w ramach której można założyć sklep internetowy w jedno kliknięcie. Obecnie na oprogramowaniu tym prowadzonych jest ponad 600 sklepów internetowych. Cechą charakterystyczną platformy SklepyFirmowe.pl jest niska bariera założenia sklepu. Sklep można założyć w kilka sekund a plany abonamentowe zaczynają sie już od 19 zł/mc. Dodatkowym atutem platformy jest aktywne wspieranie sklepów w promocji ich oferty poprzez serwis Bazarek.pl (815 000 RU wg listopadowego Megapanelu PBI/Gemius).

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane