Przyjazny Sklep: Przed świętami klienci wybierają jakościowe produkty

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 24 marca 2009 09:10

Przyjazny Sklep: Przed świętami klienci wybierają jakościowe produkty

- Nie spodziewam się, aby w okresie przedświątecznym klienci ograniczali wydatki poprzez kupowanie produktów słabszych jakościowo. Ludzie podczas świąt chcą mieć na stole bardzo dobre sery czy wędliny i cena nie odgrywa wówczas dużej roli - mówi Adam Majewski, prezes Stowarzyszenia Kupców Polskich.

Świąteczny asortyment w sklepach sieci „Przyjazny Sklep" pojawił się około miesiąca przed świętami. Na dwa tygodnie przed Wielkanocą w sklepach będą dystrybuowane świąteczne gazetki promocyjne, choć jak zaznacza Adam Majewski, klienci na pewno przed świętami mniejszą uwagę zwracać będą na ceny, bo liczyć się będzie dla nich przede wszystkim jakość produktów. Sieć sklepów nie planuje wprowadzać jednolitego świątecznego wystroju sklepów: Jako grupa cenimy sobie niezależność poszczególnych handlowców, dlatego każdy z nich samemu podejmuje decyzję dotyczącą tego kiedy i jak przystroić swój sklep - podkreśla Majewski.

 Prowadzona przez Stowarzyszenie Kupców Polskich sieć Przyjazny Sklep działa na terenie województwa mazowieckiego. Stowarzyszenie powstało dokładnie trzy lata temu, w lutym 2006 r. Sieć Przyjazny Sklep tworzą sklepy osiedlowe działające zarówno w systemie tradycyjnym, jak i samoobsługowym. W ciągu trzech lat grupa urosła z 15 do 85 sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane