PSH Promyk: Bezpieczne zamówienia świątecznych słodyczy

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 23 marca 2009 11:18

- Zaopatrzenie w artykuły typowo świąteczne, takie jak czekoladowe zające czy słodkie jaka wielkanocne przygotowujemy w taki sposób, aby nie zostać z towarem po zakończeniu świąt - mówi Krzysztof Kowalnik z Polskiej Sieci Handlowej Promyk.

W Promyku świąteczne słodycze stoją na półkach od początku marca: - Hurtownicy nie współpracują z nami na takich samych warunkach jak duże sieci handlowe, wobec których zobowiązują się odebrać po świętach niesprzedane wielkanocne łakocie. Nie chcemy „zamrażać" pieniędzy w towarze, który po świętach będzie zalegał na półkach - robimy bezpieczne zakupy. Wolimy, żeby artykuły tego typu wyczerpały się przed świętami niż zostać z niesprzedanym towarem - wyjaśnia Krzysztof Kowlanik.

W PSH Promyk zapasy magazynowe produktów typu majonez, chrzan, groszek, kukurydza zwiększane są przed świętami w sposób sukcesywny. Ale asortyment codziennych produktów zwiększany jest w sklepie w ostatnim przedwielkanocnym tygodniu. - Wynika to ze specyfiki naszych sklepów. Klienci nie robią u nas dużych świątecznych zakupów z wyprzedzeniem, ale dokupują różne rzeczy na ostatnią chwilę - wyjaśnia Krzysztof Kowalnik.

Polska Sieć Handlowa Promyk skupia 65 małych, głównie wiejskich sklepów w województwie świętokrzyskim, lubelskim i podkarpackim oraz w południowej części województwa mazowieckiego. Członkowie sieci funkcjonują w oparciu o umowę partnerską, ale uczestnictwo w grupie jest bezpłatne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,36

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane