PSS Społem Białystok: wysyłamy pracowników na szkolenia językowe

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 14 kwietnia 2010 14:27

PSS Społem Białystok: wysyłamy pracowników na szkolenia językowe

PSS Społem Białystok jest w trakcie programu szkoleniowego dla pracowników sklepów. - Osoby dotychczas uczestniczące w szkoleniach wysoko oceniają zarówno sposób organizacji szkoleń jak i przydatność ich w pracy zawodowej. Aktualnie rozpoczęło się szkolenie z zakresu profesjonalnej obsługi klienta z językiem angielskim w gastronomii. Organizacja tego typu szkoleń wynika z konieczności kontaktu z obcokrajowcami, którzy coraz częściej są klientami spółdzielni - mówi w rozmowie z portalem dla handlu.pl Teresa Matys z działu kadr.

Przypomnijmy: celem projektu "Inwestycja w kadry PSS Społem" jest rozwój kwalifikacji zawodowych 306 pracowników białostockiej Spółdzielni, a tym samym wzmocnienie potencjału rozwojowego firmy i jej konkurencyjności na rynku regionalnym. Projekt realizowany jest w terminie od 1 lipca 2009 do 31 grudnia 2010 roku. Celem szkoleń jest pozyskanie przez uczestników - kluczowych pracowników firmy - umiejętności wpływających na zwiększenie i rozwój sprzedaży oraz umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

W ramach projektu realizowane są szkolenia ogólne: profesjonalna obsługa klienta (przeszkolono 60 osób), trening technik sprzedaży - aktualnie
przeszkolono 75 osób (w kwietniu i w maju udział weźmie kolejnych 30 pracowników), zarządzanie bezpieczeństwem żywności wg EN ISO 22000:2005 - przeszkolono 95 osób, profesjonalna obsługa klienta w gastronomii z językiem angielskim - 20 osób, zarządzanie zespołem dla kierowników sklepów - 30 osób, zarządzanie zespołem - 15 osób, profesjonalna obsługa klienta w gastronomii - 15 osób.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane