PSS Społem Centrum rozpoczęło wielkanocną akcję promocyjną

Autor: dlahandlu.pl 12 marca 2010 11:10

W tym roku we Wrocławiu pojawiło się kilkadziesiąt billboardów i citylightów z reklamą Społem Wrocław pod hasłem „Smakuj święta z nami...". - Nasze reklamy pojawiły i pojawią się również w lokalnych rozgłośniach radiowych i lokalnej prasie. Z kampanią marketingową powiązane są działania handlowe. Dla klientów przygotowaliśmy sporą ilość promocji na produkty najchętniej przez nich kupowane przed Wielkanocą. W okresie przedświątecznym oferowany przez nasze sklepy asortyment rozszerzyliśmy o takie sezonowe produkty, jak: wszelkiego rodzaju baranki, kurczaczki, zajączki, ciasta świąteczne itp. - mówi Paweł Sobański, kierownik działu obrotu towarowego i marketingu PSS Społem Centrum.

- Okres wielkanocny rokrocznie jest czasem naszej wzmożonej aktywności zarówno handlowej (dodatkowe promocje) jak i marketingowej (kampania reklamowa we Wrocławiu). Od lat współpracujemy w zakresie marketingu z innymi wrocławskimi Spółdzielniami Społem: PSS Północ i PSS Południe i razem prowadzimy działania mające na celu umacnianie rozpoznawalności i właściwego postrzegania marki Społem we Wrocławiu - podsumowuje Paweł Sobański.

 Społem PSS Centrum aktualnie prowadzi działalność handlową w ośmiu samoobsługowych sklepach spożywczych zlokalizowanych we Wrocławiu. Całkowita powierzchnia sprzedażowa wynosi 1.100 mkw. Średnia powierzchnia sali sprzedażowej wynosi około 140 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane