Razem wychodzi poza Lubelszczyznę

Autor: portalspozywczy.pl 3 lutego 2009 16:16

Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich Razem, działające do tej pory głównie w woj. lubelskim, chce rozwijać sieć na terenie województwa podkarpackiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego.

- Właśnie zatrudniliśmy nowego przedstawiciela, który będzie koordynował prace sklepów w okolicach Lublina, ale również powiększał sieć na terenach województwa świętokrzyskiego. Chcemy też zatrudnić kolejną osobę, która będzie opiekać się Zamojszczyzną oraz województwem podkarpackim, gdzie będziemy prowadzić naszą ekspansję - tłumaczy Tadeusz Rapa, wiceprezes stowarzyszenia.
Grupa ma też w planach usprawnienie współpracy ze sklepami dzięki dalszej informatyzacji. Od pewnego czasu każdy dołączający do stowarzyszenia przedsiębiorca dostaje komputer wraz z programem sprzedażowo-magazynowym. - Obecnie korzysta z niego już 85 sklepów. Kiedy osiągniemy poziom stu, będziemy chcieli zainwestować w specjalny moduł, który pozwoli sterować częścią działań, m.in. promocjami z poziomu stowarzyszenia - zdradza Tadeusz Rapa.
SKiPP Razem dziala od 2002 roku. Obecnie ma 262 niezależne sklepy, zarówno tradycyjne jak i samoobsługowe o powierzchni minimum 50 mkw. Firma nawiązuje wspólprace z placówkami, których miesięczne obroty są nie mniejsze niż 50 tys. zł netto.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    7,96

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane