Robiąc zakupy można pomóc głodnym dzieciom

Autor: Życie Warszawy 28 sierpnia 2009 09:58

Kupując jogurty ze specjalnym znakiem, robiąc zakupy przez Internet, przychodząc na koncert – możesz pomóc głodnym dzieciom.

- Aż 170 tys. dzieci w wieku szkolnym w Polsce cierpi z powodu niedożywienia - mówi Przemek Pohrybieniuk z firmy Danone patronującej akcji. - Aż 70 tys. idzie do szkoły beż żadnego posiłku.

Właśnie rusza siódma edycja akcji „Podziel się posiłkiem". Do tej pory organizatorzy przekazali potrzebującym dzieciom osiem milionów posiłków. W tym roku chcą zapewnić kolejny milion.

Jak można przyłączyć się do akcji? Do października należy kupić jogurty oznaczone logo „Podziel się posiłkiem". Producent przekaże część zysków na dożywianie dzieci. Można też w dniach 25 - 26 września wziąć udział w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności w jednym z 2 tys. sklepów w całej Polsce.

Zakupy można zrobić też przez Internet: od 1 do 26 września na stronie www.podzielsieposilkiem.pl lub www.piotripawel.pl. Należy wybrać produkty, które chcemy przekazać potrzebującym, i zapłacić za nie. Żywność długoterminowa będzie też biletem-cegiełką na koncert inaugurujący kampanię w Białymstoku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    7,96

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane