REKLAMA
REKLAMA

Robiąc zakupy można pomóc głodnym dzieciom

Autor: Życie Warszawy 28 sierpnia 2009 09:58

Kupując jogurty ze specjalnym znakiem, robiąc zakupy przez Internet, przychodząc na koncert – możesz pomóc głodnym dzieciom.

REKLAMA
- Aż 170 tys. dzieci w wieku szkolnym w Polsce cierpi z powodu niedożywienia - mówi Przemek Pohrybieniuk z firmy Danone patronującej akcji. - Aż 70 tys. idzie do szkoły beż żadnego posiłku.

Właśnie rusza siódma edycja akcji „Podziel się posiłkiem". Do tej pory organizatorzy przekazali potrzebującym dzieciom osiem milionów posiłków. W tym roku chcą zapewnić kolejny milion.

Jak można przyłączyć się do akcji? Do października należy kupić jogurty oznaczone logo „Podziel się posiłkiem". Producent przekaże część zysków na dożywianie dzieci. Można też w dniach 25 - 26 września wziąć udział w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności w jednym z 2 tys. sklepów w całej Polsce.

Zakupy można zrobić też przez Internet: od 1 do 26 września na stronie www.podzielsieposilkiem.pl lub www.piotripawel.pl. Należy wybrać produkty, które chcemy przekazać potrzebującym, i zapłacić za nie. Żywność długoterminowa będzie też biletem-cegiełką na koncert inaugurujący kampanię w Białymstoku.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13452

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA