Rocznie powstawać będą dwa sklepy delikatesowe Api

Autor: dlahandlu.pl 28 sierpnia 2009 09:16

Sieć sklepów Api, działająca w Warszawie i okolicach, chce powiększać się co roku o dwa nowe obiekty. - Pod koniec czerwca uruchomiliśmy nasze „najmłodsze dziecko", czyli delikatesy w Kobyłce przy ul. Załuskiego. Tym samym zrealizowaliśmy połowę tegorocznego planu - powiedział nam wiceprezes Api Market Paweł Piwek.

W tej chwili sieć skupia osiem sklepów. Dwa z nich funkcjonują w Warszawie - na Bemowie i Gocławiu. Pozostałych sześć działa w podwarszawskich miejscowościach - Wołominie (dwa sklepy), Zielonce, Konstancinie, Ząbkach oraz od czerwca w Kobyłce. Wszystkie obiekty mają powierzchnię powyżej 300 mkw.

- Naszym celem jest zbudowanie silnej sieci sklepów delikatesowych, która skutecznie powalczy na rynku o klienta który ceni sobie jakość oferowanych mu produktów, atmosferę zakupów i ceny opisuje filozofię sieci jej wiceprezes.

Jak do tej pory sieć rozwija się wyłącznie poprzez obiekty własne. - W przyszłości nie wykluczamy jednak wejścia w formułę franczyzową - przyznaje Paweł Piwek. - Jesteśmy jeszcze dosyć młodą siecią, aczkolwiek już dosyć prężną i znaną na rynku warszawskim, lecz aby rozwijać się poprzez franczyzę musimy poświęcić jeszcze trochę pracy nad rozwojem własnych placówek i nad większą rozpoznawalnością naszej marki sklepów - dodaje nasz rozmówca.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,37

  • Śr

    4,07

  • Min

    2,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane