Rusza program lojalnościowy sieci Krasnal Społem

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 7 maja 2009 09:44

Właśnie rozpoczyna się zapowiadany wcześniej przez Społem PSS Centrum program lojalnościowy pod nazwą „Krasnalowe Zakupy". Za każde wydane 5 zł klienci będą otrzymywać jeden krasnalowy punkt. Dodatkowo można również otrzymywać specjalne punkty za zakup wybranych produktów.

- Zebrane punkty będzie można wymieniać na bony zakupowe oraz nagrody sezonowe. Dla klientów, którzy będą regularnie robić zakupy z Krasnalową Kartą zostaną przygotowane specjalne gadżety, nagrody oraz kupony rabatowe. Od czerwca będą dostępne nagrody wakacyjne typu: gry plażowe, piłki oraz maty do opalania - informuje Beata Dyblik, specjalista ds. marketingu w Społem PSS Centrum we Wrocławiu.

Aby dostać bon towarowy o wartości 10 zł trzeba zebrać co najmniej 125 punktów, 25 zł - 250 punktów. Uzyskanie pięćdziesięcio- i stuzłotowego bonu wiąże się z zebraniem odpowiednio 500 i 1000 punktów.

Zbierane punkty będą zapisywane na specjalnej karcie, a stan konta będzie można sprawdzić w każdym sklepie w sprawdzarce cenowej. Warunkiem otrzymania karty jest zrobienie zakupów na minimum 25 zł, zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie formularza.

Spółdzielnia chce aktywnie promować nowe przedsięwzięcie. - W maju rusza kampania informacyjna na temat „Krasnalowych Zakupów" w postaci mailingu skierowanego do klientów sklepów Krasnal. Również nasze sklepy zostaną zaopatrzone w plakaty informacyjne, wywieszki cenowe oraz ulotki. W czerwcu rozpoczynamy kampanię outdoor, będą to billboardy i city lighty zlokalizowane w okolicach sklepów Krasnal - mówi Beata Dyblik.

Kampania będzie prowadzona pod hasłem Krasnal - Twój dobry sąsiad. - Stworzenie i wdrożenie programu lojalnościowego nie jest rzeczą łatwą, wymaga zaangażowania czasu, środków finansowych, przygotowania know- how, przeprowadzenia szkoleń na sklepach, opracowania procedur postępowania oraz dostosowania całego systemu informatycznego do obsługi kart - zaznacza nasza rozmówczyni.

Sklepy Krasnal to sieć niedużych sklepów spożywczych o sali sprzedaży od 50 do 100 mkw., stworzona i rozwijana przez wrocławskie Społem Sklepy Krasnal są placówki kategorii convenience, nastawione na sprzedaż dóbr gotowych, produktów impulsowych, które w założeniu mają szybko i w przyjaznej atmosferze obsługiwać swoich klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane