Ruszył hipermarket E.Leclerc odbudowany po pożarze

Autor: portalspozywczy.pl 20 sierpnia 2009 10:37

- W marcu tego roku spłonęła część naszego sklepu w Nowym Targu. Sklep został ponownie uruchomiony w środę 5 sierpnia - mówi Krzysztof Gajewski, dyrektor ds. kontaktów z mediami sieci E.Leclerc.

Z tego co już wiadomo było to przypadkowe zaprószenie ognia, a nie umyślne podpalenie. - Pożar wyłączył ten sklep ze sprzedaży na kilka miesięcy. Dla naszej firmy była to dotkliwa strata, ponieważ magazyny placówki były przeładowane towarem. Wiązało się to z niezwykle drogim euro, co powodowało, że przyjeżdżały tłumy klientów ze Słowacji. Nasz market zwiększył w tym czasie obroty niemal dwukrotnie - wyjaśnia Krzysztof Gajewski.
Po ugaszeniu pożaru, rzeczoznawca ocenił, że konstrukcja hali sprzedaży została nienaruszona. Doszczętnie spłoną jedynie magazyn, który był dobudowany do sklepu. - W tej chwili została odtworzona działalność hali sprzedaży z prowizorycznym magazynem. W planach jest budowa nowego zaplecza magazynowego - dodaje przedstawiciel sieci E.Leclerc.
Ciągle nie jest znana ostateczne wartość strat, jakie spowodował pożar. - Dopiero po zakończeniu tej inwestycji znane będą pełne koszty odbudowy obiektu - wyjaśnia Krzysztof Gajewski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,29

  • Śr

    1,65

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane