Sieć abc będzie szkolić pracowników z ekonomii w sklepie

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 12 sierpnia 2009 10:51

Sieć sklepów abc każdego roku przygotowuje szkolenia dla właścicieli sklepów oraz sprzedawców. W szkoleniach uczestniczą klienci poszczególnych hurtowni Eurocash. Obecnie sieć przygotowuje się do kolejnego cyklu szkoleń na temat ekonomii w sklepie.

Do tej pory abc zorganizowała trzy cykle szkoleniowe. Pierwsze dwa dla właścicieli sklepów, a kolejny dla sprzedawców. Tematyka dotychczasowych szkoleń to m.in.: umieszczanie towarów na półce, czy socjotechniki sprzedaży. - Muszę przyznać, że zarówno właściciele sklepów, jak i ich pracownicy doskonale wykorzystali wiedzę zdobytą podczas szkoleń. Wynika to przede wszystkim z bardzo dużego zaangażowania tych osób w prowadzenie swoich sklepów - mówi Krzysztof Kaźmierczak, trener.

Szkolenia nie są realizowane w ośrodku szkoleniowym, ale w całej Polsce, dla wszystkich sklepów przy każdej hurtowni Eurocash. Ponieważ hurtowni jest ponad 100, daje to w cyklu ponad 100 szkoleń rocznie. Efekt - w każdym tygodniu, z pominięciem okresu wakacyjnego, gdzieś w Polsce odbywa się szkolenie dla sklepów abc.
W przyszłym roku tematyką szkoleń będzie ekonomia prowadzenia sklepu, a więc marża-narzut, rotacja, polityka cenowa w sklepach.
- Zdajemy sobie sprawę, jak ważnym elementem w prowadzeniu sklepu są profesjonalne szkolenia. Dlatego zapewniamy je każdemu sklepowi zrzeszonemu w naszej sieci. Dzięki szkoleniom każdy właściciel abc podąża za trendami wyznaczanymi przez rynek, doskonale dopasowując się do wymagań i potrzeb konsumenta - mówi Łukasz Chady, kierownik sieci abc.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane