Sieć abc we wrześniu będzie miała 3250 sklepów

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 29 lipca 2009 09:33

Jak dowiedział się portal dla handlu.pl sieć abc znacząco przekroczy w tym roku zakładaną wcześniej liczbę sklepów. - W listopadzie ubiegłego roku została przekazana informacja do prasy, iż planujemy na koniec 2009 roku Sieć Sklepów abc będzie liczyć 3250 placówek. Taką liczbę, mamy nadzieję osiągnąć już we wrześniu - powiedział nam Łukasz Chady, kierownik marki abc w Eurocash S.A.

Jednocześnie nie chce zdradzać z jaką liczbą sklepów sieć może zakończyć bieżący rok. - Zaczynaliśmy go ze stanem 2878 sklepów. Obecnie jest ich 3163 - przypomina nasz rozmówca. Tegoroczny dorobek sieci to 285 nowych sklepów. Rozwój sieci abc nie zwolnił nawet w wakacje. Przypomnijmy, że w czerwcu sieć świętowała uruchomienie 3000 sklepu. Tylko od tego momentu sieć powiększyłam się więc o 163 obiekty.


- Tak duża liczba placówek i szybka ekspansja sieci potwierdza, iż formuła przyjaznej franczyzy jest bardzo atrakcyjną ofertą dla sklepów tradycyjnych. Dużym atutem sklepów abc jest rozwój jakościowy, zarówno w zakresie asortymentu, ale również dodatkowych usług dostępnych w sklepach abc, jak np. doładowanie telefonu czy regulowanie bieżących rachunków - twierdzą w abc.


Sklepy abc to małe i średnie sklepy spożywczo-chemiczne zlokalizowane na osiedlach, w centrach małych miast lub na wsi. Przynależność do abc gwarantuje sklepom szerokie wsparcie marketingowe (foldery, reklama, wizualizacja sklepów, materiały promocyjne) oraz lepsze warunki zakupowe (upusty, dedykowane promocje produktów).

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    12,89

  • Śr

    8,74

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane