Siec abc wprowadza jubileuszowe promocje dla klientów i właścicieli sklepów

Autor: dlahandlu.pl 18 września 2009 10:55

W Sieci Sklepów abc ruszyła akcja „Bądź widoczny na drodze”. W ramach akcji w sklepach abc rozdanych zostanie 150 000 opasek odblaskowych.

Celem akcji „Bądź widoczny na drodze" jest dbanie o poprawę bezpieczeństwa najmłodszych klientów. Aby otrzymać opaskę, wystarczy zrobić zakupy w sklepie abc (lista sklepów jest dostępna na stronie www.sklepyabc.pl).

- Bezpieczeństwo pieszych na drodze jest dziś bardzo ważnym tematem. Tą specjalną akcja dla konsumentów chcemy pokazać, że sklepy abc to nie tylko doskonałe miejsce do robienia codziennych zakupów, ale także partner, który dba o bezpieczeństwo swoich klientów - mówi Łukasz Chady, Kierownik Sieci abc.
Akcja „Bądź widoczny na drodze" jest jednym z elementów odchodów 10-lecia Sieci Sklepów abc. Z okazji jubileuszu 10 - lecia funkcjonowania sieci sklepów abc przygotowano także szereg innych działań, które pomogą uświetnić jubileusz.
Dla właścicieli sklepów abc przygotowano promocję „W sieci sklepów abc każdy wygrywa". W ramach promocji za zakupy w hurtowniach Eurocash właściciel sklepu abc zyskuje możliwość zdobycia nagród. Wystarczy kupować produkty promocyjne, zbierać za nie punkty i wymieniać je na prezenty, wśród których są: sprzęt RTV i AGD, biżuteria, zabawki i praktyczne drobiazgi. Na zdobywcę największej ilości punktów, w całym okresie trwania promocji, czeka nagroda specjalna - samochód osobowy Opel Insignia.
Kulminacyjnym punktem obchodów 10-lecia Sieci będzie „Kongres Sieci Sklepów abc", który odbędzie się w dniach 28 - 29 listopada w Warszawie.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane