Sieć lodziarnio-kawiarni Ibiza Ice Cafe szuka franczyzobiorców

Autor: PAP 11 maja 2009 09:31

Spółka Ibiza Ice Cafe, sieć luksusowych lodziarnio-kawiarni, planuje zadebiutować na GPW w 2011 roku i pozyskać środki na rozwój. Docelowo sieć ma liczyć kilkadziesiąt lokali, w tym otwieranych na zasadzie franczyzy.

Ibiza Ice Cafe poinformowała w komunikacie, że uruchomiła lodziarnio-kawiarnię we Wrocławiu. Do końca roku otwartych ma być jeszcze kilka lokali w największych miastach Polski, a docelowo sieć liczyć ma kilkadziesiąt lokali.

"Oprócz lokali własnych z produkcją lodów, których koszt szacowany jest na ok. 1,5-2 mln zł, powstawać będą również lokale franczyzowe, które będą zaopatrywane w lody przez lokale własne Ibiza Ice Cafe. Dzięki temu nakłady inwestycyjne franczyzobiorcy będą niższe - od 0,5 mln do 1 mln zł" - powiedział prezes Haligowski.

"W tej chwili jesteśmy na etapie finalizowania rozmów w sprawie kolejnych lokalizacji - we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu. Są to lokalizacje w centrum miast i w wiodących galeriach handlowych. Rozmawiamy też z kilkoma potencjalnymi franszyzobiorcami" - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    8,15

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane