Sieć Netto otwiera kolejny supermarket

Autor: dlahandlu.pl 5 sierpnia 2009 11:16

Sklep sieci Netto przybędzie w Międzyzdrojach. Otwarcie zaplanowano na 6 sierpnia. Nowy supermarket ma 660 mkw powierzchni, a także poddzierżawiane stoiska piekarnicze i mięsne. Do dyspozycji klientów będzie też parking, który pomieści 60 samochodów.

W nowym sklepie zatrudnienie znajdzie 12 osób. Firma prowadziła rekrutację poprzez urzędy pracy. - Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości zatrudnimy kolejnych pracowników - dodaje Sławomir Nitek, wicedyrektor Netto - Ponieważ jest to nasz drugi sklep w Międzyzdrojach, część doświadczonej załogi przejdzie do nowej placówki, aby pomóc kolegom. Zwolnią się wtedy etaty w starym sklepie.

 

Następny, 164 supermarket Netto, zostanie otwarty w Kowarach. Duńska sieć osiedlowych sklepów spożywczych, oferujących produkty pierwszej potrzeby po niskich cenach, jest obecna na polskim rynku od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie. Sieć rozwija się na terenie Polski północnozachodniej. Netto posiada dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławie pod Wrocławiem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,50

  • Śr

    6,94

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane