Sieć Paleo uruchomi sprzedaż w większych placówkach

Autor: dlahandlu.pl 28 stycznia 2010 09:51

- W ciągu ostatnich dwóch lat otrzymałem parokrotnie bardzo poważne oferty zakupu całej sieci od firm zagranicznych, jak i krajowych, jednak stwierdziłem, że mamy jeszcze bardzo wiele do zrobienia na tradycyjnym rynku detalicznym, dlatego nie planuję sprzedać firmy - przekonuje Wojciech Śliwa, właściciel sieci delikatesów Paleo.

Wojciech Śliwa zapowiada, że otworzy większe placówki swoich delikatesów. - Przymierzamy się do sklepu o powierzchni ponad 3000 mkw., będzie to nowy format - informuje Wojciech Śliwa.

Według Wojciecha Śliwy jeszcze w tym roku wszystkie sklepy delikatesowe Paleo otrzymają nowe oświetlenie i będzie trwał proces sukcesywnej wymiany lad do sprzedaży wędlin. Poza tym do końca lutego w całej sieci powinien być wdrożony program lojalnościowy - karty rabatowej we wszystkich sklepach. Póki co funkcjonuje on w 3 placówkach.

- Rok 2010 zapowiada się bardzo owocnie, jeszcze przed Wielkanocą planujemy otwarcie nowo wybudowanego Centrum Handlowego "Opatkowice" w Proszowicach, a w nim delikatesów "Paleo" o powierzchni ponad 1000 mkw. Chcemy jeszcze w tym roku rozpocząć budowę następnego centrum handlowego na terenie Małopolski - zapowiada Wojciech Śliwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,50

  • Śr

    4,80

  • Min

    2,89

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane