REKLAMA
REKLAMA

Sieć Poziomka chce przyłączyć 22 sklepy franczyzowe

Autor: dlahandlu.pl 22 lutego 2010 14:08

Sieć Poziomka chce przyłączyć 22 sklepy franczyzowe

Sieć sklepów Poziomka tworzą obecnie 178 placówki. W 2009 roku firmie nie udało się zrealizować planu, zakładającego przekroczenie liczby 200 punktów handlowych. Dariusz Ałdaś, dyrektor ds. rozwoju sieci uważa, że w tym roku jest realna szansa na przyłączenie 22 nowych sklepów.

REKLAMA

Sieć Poziomka skupia niewielkie sklepy, w których powierzchnia sali sprzedaży wynosi średnio 55 mkw. Placówki zlokalizowane są zarówno w miastach jak i w małych miejscowościach. - Jest na rynku miejsce na rozwój Poziomki. Wciąż funkcjonuje wiele małych sklepów, niezrzeszonych w żadnej sieci. Chcemy nawiązać współpracę z takimi podmiotami i umacniać swoją pozycję - tłumaczy Dariusz Ałdaś.

Jak wyjaśnia dyrektor ds. rozwoju sieci, współpraca z partnerami opiera się na przestrzeganiu ustalonych zasad i działaniu zgodnie z polityką Poziomki. Ponieważ nie każdy może i chce się do nich dostosować, współpraca z dotychczasowymi partnerami nie zawsze jest kontynuowana.
Firma na razie nie planuje ekspansji terytorialnej, działa w województwach: mazowieckim, świętokrzyskim, lubelskim i łódzkim. W ostatnim czasie do sieci dołączył sklep w miejscowości Jastków (woj. lubelskie). Firma pracuje również nad wewnętrzną wizualizacją sklepów.

 

  • JA 2017-01-17 21:55:03

    BARDZO SŁABA SIEĆ AKCJE CAŁY CZAS TE SAME SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA