REKLAMA
REKLAMA

Sieć Rosa powiększyła się o trzy nowe sklepy

Autor: dlahandlu.pl 12 marca 2010 10:36

Do sieci Rosa dołączyły trzy nowe placówki franczyzowe. Są to: sklep „Delikates" mieszczący się w Łodzi przy ulicy Obszernej 14; sklep „B & M" mieszczący się w Będkowie przy ulicy Reymonta 5 oraz sklep „Delikates" mieszczący się w Tomaszowie Mazowieckim, Chorzęcin 62.

REKLAMA
Sieć chce pozyskiwać do współpracy kolejnych partnerów, zarówno właścicieli sklepów, jak i dostawców. Przeciętna powierzchnia handlowa sklepu wynosi 120 mkw.

Grupa działająca pod zielonym brandem ,,Rosa" istnieje od maja 2008 roku. Z początku w jej skład wchodziło 21 kupców, ale w ciągu niespełna roku jej rozmiary znacznie się powiększyły. Obecnie do sieci należy ponad 100 placówek. Plany spółki zakładają zarówno rozwój organiczny na terenie dotychczasowego działania tzn. województwa łódzkiego, jak również pozyskiwanie strategicznych partnerów w innych regionach Polski.
  • pracownik sieci ROSA 2010-04-15 19:52:25

    A co z siecią ROSA mają być po otwierane? A niby taka szanująca się siec handlowa, oferują takie perspektywy dla swoich pracowników???? Nam nie należy się w spokoju i w ciszy spędzić ten czas takich chwil to sieci zagraniczne zamykają swoje sklepy a tu co POLSKA SIEC WSTYD!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA