Sieć sklepów Topaz uruchomiła firmową ciastkarnię

Autor: dlahandlu.pl 3 marca 2010 15:10

Sieć sklepów Topaz uruchomiła firmową ciastkarnię

Sieć sklepów Topaz uruchomiła przy ul. Ząbkowskiej 15 w Sokołowie Podlaskim ciastkarnię firmową ,,Natalia i Szymon". Oferowana cena za kilogram ciasta wynosi 13,59 zł. Jak dowiedział się portal dla handlu.pl, to pierwszy firmowy sklep sieci. Niewykluczone, że powstaną kolejne.

Topaz nie rezygnuje również z planów poszerzenia sieci. Spółka poszukuje nowych lokalizacji (lokal o powierzchni od 300 mkw. lub działka) na terenie osiedla, centrum miasta lub w środowisku wiejskim oraz nawiązuje współpracę w ramach najmu powierzchni handlowych.

Sieć sklepów Topaz istnieje od 1993 roku. Jej początki miały miejsce w Sokołowie Podlaskim gdzie powstał pierwszy sklep. W chwili obecnej sieć liczy 24 placówki handlowe w 15 miejscowościach: Drohiczynie, Garwolinie, Grójcu, Kałuszynie, Łochowie, Miedznej, Międzyrzecu Podlaskim, Mińsku Mazowieckim, Pułtusku, Siedlcach, Siemiatyczach, Sokołowie Podlaskim, Stoczku Łukowskim, Węgrowie, Wyszkowie (trzy województwa: mazowieckie, podlaskie i lubelskie). Są one umiejscowione w centrum dużych osiedli lub w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych. Priorytetem działalności firmy jest stałe dążenie do podnoszenia standardów jakościowych w zakresie oferty produktów o wysokiej jakości, obsługi klienta i ekspozycji produktów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • artur 2013-01-13 07:22:50

  daicie przepis

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,98

 • Śr

  7,30

 • Min

  4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane