Sieć u Rzeźnika szuka partnerów biznesowych

Autor: dlahandlu.pl 18 marca 2010 09:27

Sieć delikatesów ,,U Rzeźnika" otworzyła kolejny sklep firmowy. Placówka mieści się przy ul. Warszawskiej 79 w Białymstoku. Firma zapowiada następne otwarcia. Poszukuje partnerów handlowych zainteresowanych poprowadzeniem franchisingowych stoisk mięsno-wędliniarskich, które byłyby prowadzone w zapewnionych atrakcyjnych lokalizacjach w miejscowościach t.j.: Olsztyn, Dobre Miasto, Warszawa i okolice, Łódź, Kraków, okręg katowicki.

Delikatesy Mięsne U Rzeźnika stawiają na dynamiczny rozwój, świadczy o tym ilość stoisk uruchomiona w ostatnim kwartale: pięć w Białymstoku oraz stoiska w Dobrym Mieście, Krakowie, Białobrzegach, Częstochowie, Pszczynie, Legionowie i Ełku.

Sieć delikatesów mięsnych ,,U Rzeźnika" funkcjonuje od 2005 roku. Oprócz sklepów firmowych w Białymstoku, ma 110 placówek franczyzowych na terenie województw: podlaskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i podkarpackiego. Tylko w 2009 roku spółka uruchomiła 46 punktów franczyzowych. W tym roku dołączyło ich już pięć
oraz jeden sklep firmowy.
Sztandarowym produktem w ofercie jest kindziuk. Wędlina ta jest produkowana według oryginalnej receptury z najlepszych partii mięs wieprzowych. Unikalność tego wyrobu jest zastrzeżona poprzez Polski Urząd Patentowy. Producentem mięsa i wędlin oraz zarządcą sklepów jest spółka PMB S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • marcin 2010-05-02 08:10:23

  wedliny z tych sklepow sa okropne nie polecam

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,18

 • Śr

  4,67

 • Min

  3,74

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane