Sklep abc można uruchomić w ciągu miesiąca

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 11 września 2009 09:00

Sklep abc można uruchomić w ciągu miesiąca

Proces uruchomienia placówki działającej w oparciu o współpracę franczyzową jest różny w zależności od sieci. Trwa zazwyczaj od kilku tygodni do kilku miesięcy. Zazwyczaj główną przeszkodą są wymogi stawiane przez sieć. - Proces przystąpienia do naszej sieci uzależniony jest tylko i wyłącznie od chęci właściciela sklepu - uważa Łukasz Chady, kierownik marki abc.

Według niego nowy sklep pod marką abc może ruszyć nawet w ciągu tygodnia. - Niemniej pełna obsługa, branding czy opieka marketingowa wymaga około miesięcznego okresu wdrożeniowego - zaznacza nasz rozmówca. Widać więc, że sieć dosyć elastycznie podchodzi do oczekiwań swoich partnerów. Jeśli właścicielowi placówki z jakichś powodów spieszy się z uruchomieniem działalności to nie powinno być z tym większych problemów.
Według kierownika sieci abc cały proces poszukiwania franczyzobiorców i prowadzenia z nimi rozmów spoczywa na kierownikach poszczególnych hurtowni Eurocash. - Bezpośredni kontakt ze sklepami, negocjacje, podpisanie umowy, a potem opiekę nad sklepami sprawują od początku do końca właśnie oni - wyjaśnia. Centrala spółki zajmuje się jedynie promocją sieci. - Przy wyszukiwaniu franczyzobiorców nie korzystamy z pomocy żadnych pośredników - zapewnia Łukasz Chady.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,29

  • Śr

    1,65

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane