Sklep dla zmotoryzowanych ma coraz więcej klientów

Autor: dlahandlu.pl 29 września 2009 11:28

Właściciel sklepu F1 dla zmotoryzowanych w Kaliszu twierdzi, że jest bardzo zadowolony z pierwszych reakcji klientów na ofertę placówki F1 i notuje codziennie większe zainteresowanie osób, które chcą zacząć robić zakupy bez wysiadania z samochodu.

Właściciel nie chwali się na razie żadnymi danymi liczbowymi. Jest jednak spokojny o rozwój zarówno placówki jak i całej sieci. Pierwszy sklep został otwarty 2 września w Kaliszu. W Polsce ma powstać 350 sklepów F1.  

Firma Tabak Group skonstruowała ofertę franczyzową, w której za projekt sklepu dla zmotoryzowanych F1, obejmujący projekt budowlany, projekt zaopatrzenia sklepu, projekt zarządzania personelem Tabak Group chce 130 tys. zł netto.

Posiadacze sklepów, zrzeszeni w sieci F1, działać będą na własny rachunek, zachowując jednakowy wizerunek oraz wyłączność na dany obszar w budowie następnych F1. Personel będzie się rekrutować spośród osób pracujących na własny rachunek, aby uniknąć problemów z pracą w święta. Sklep będzie działał 365 dni w roku przez 24 godziny. Wynagrodzenia osób zatrudnionych w F1 będą zależały od zysku netto, generowanego przez sklep na danej zmianie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,60

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane