Sklep mięsny wybrał promocję na Allegro

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 11 marca 2009 09:28

Sklep mięsny wybrał promocję na Allegro

- Choć za pośrednictwem Allegro sprzedajemy niewielką część naszych produktów, to jest ono dla nas ważnym sposobem promowania naszej marki . 1/3 naszych nowych klientów dociera do nas właśnie za pomocą tego serwisu aukcyjnego - mówi Marcin Łapot, właściciel firmy Łap-pol prowadzącej sklep internetowy „Przygody ze smakiem” z tradycyjnymi wyrobami wędliniarskimi.

Inne ważne źródła nowych klientów Łap-pol.pl to poczta pantoflowa oraz informacje na innych stronach internetowych. Firma na razie nie odczuwa jeszcze kryzysu w wyraźny sposób - Jeżeli chodzi o sprzedaż detaliczną, to cały czas odnotowujemy wzrost sprzedaży, lekkie osłabienie jest w hurcie, ale na razie nie są to jakieś poważne zmiany - mówi Marcin Łapot. Dobre wyniki sprzedaży tłumaczy odpowiednim doborem produktów.

Łap-pol prowadzi sprzedaż głównie w kraju, choć zdarzają się też zamówienia zza granicy. - Choć jak na razie nie inwestowaliśmy w promocję poza Polską, to pojawiają się stamtąd nowi ludzie, którzy sami nas znaleźli. Wysyłamy średnio kilkanaście do kilkudziesięciu przesyłek poza granice Polski. Na razie nie jest to znacząca część sprzedaży, ale widzimy, że się rozwija - mówi nasz rozmówca.

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy firma chce uruchomić sklep internetowy w Niemczech. Będzie to niemieckojęzyczna wersja obecnego sklepu internetowego.
Firma Łap-pol powstała w 1992 roku i jest rodzinną firmą produkcyjno-handlową. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w promowaniu tradycyjnych produktów wędliniarskich, produkowanych według regionalnych receptur.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,10

  • Śr

    5,78

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane