Sklep może się wyróżnić tanim gadżetem reklamowym

Autor: Marcin Złoch, dlahandlu.pl 10 grudnia 2009 09:08

Sklep może się wyróżnić tanim gadżetem reklamowym

Sprzedawcy, aby podziękować za zakupy i zachęcić kupujących do kolejnych odwiedzin, dają gratisy. - Dotychczas rozdawałem dzieciom przychodzącym do mojego sklepu z rodzicami na zakupy lizaki. Uzyskałem w ten sposób stałą grupę klientów wracających z pobliskiego przedszkola - informuje właściciel sklepu w Pruszkowie.

Jednak właściciel rozszerzył grupę klientów obdarowywanych przez niego. - Pomyślałem, że dorośli są poszkodowani, dlatego zamówiłem kilkadziesiąt smyczy na klucze. W internecie znalazłem ofertę przygotowania gadżetów po 2 złote za sztukę - informuje właściciel.

Sklep nazywa się "Kurczak". Nazwa i logo z szyldu nad wejściem powtarza się na smyczy. - Umieściłem jeszcze adres. Telefon jako, że nie prowadzę sprzedaży "na wynos", wydał mi się zbędny - twierdzi handlowiec.

Właściciel sklepu nie stosuje konkretnego klucza przy wręczaniu gadżetu reklamowego. - Nie decyduje wartość zakupów, raczej ogólny odbiór kupującego. Poza tym smycz nie jest przedmiotem, który jest potrzebny w większych ilościach. Daję jedną jednemu klientowi. I zauważyłem, że kilka osób przypięło do nich klucze - twierdzi właściciel sklepu.

 

Producenci gadżetów reklamowych twierdzą, że smycz reklamowa zasługuje na miano królowej gadżetów. Nie jest gadżetem, który chowa się do szuflady i właśnie ze względu na praktyczność jest idealnym nośnikiem reklamy. Można wykorzystać je do noszenia kluczy, telefonów komórkowych i innych podręcznych drobiazgów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • online 2009-12-23 01:13:54

    Dzieki za ciekawy blog

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane