Sklep spożywczy niedaleko lodowiska wykorzystuje okazję

Autor: dlahandlu.pl 12 stycznia 2010 09:56

W Grodzisku Mazowieckim działa sztuczne lodowisko. Cieszy się bardzo dużą popularnością. Możliwość zarobienia na zimowym sporcie wyczuł właściciel sklepu spożywczego. W sklepie na półce obok makaronów, a także w oknie wystawowym pojawiły się łyżwy.

- Wyszukałem w Internecie kilka okolicznych hurtowni ze sprzętem sportowym. Porównałem ceny. Sprowadziłem łyżwy figurowe i hokejowe. Dla dzieci i dla dorosłych. Starałem się, żeby cena nie przekroczyła 150 złotych za parę - informuje właściciel.

W mieście działa sklep sportowy, który ma szeroką ofertę łyżew, jednak jest usytuowany na uboczu, dość daleko od lodowiska. Przy lodowisku działa wypożyczalnia, jednak przy dużej liczbie łyżwiarzy brakuje sprzętu. - Myślę, że pomysł był dobry. Sprzedałem już kilkanaście par łyżew. To więcej niż zakładałem. Bardzo ważna rolę w zachęceniu klientów do obejrzenia łyżew odgrywa wystawa. Oprócz łyżew umieściłem na niej kaski i ochraniacze dziecięce. To one najczęściej wabią osoby zainteresowane jazdą na własnych łyżwach - zauważa właściciel.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    27,40

  • Śr

    18,06

  • Min

    12,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane