Sklep zarobi na lottomacie nawet 24 tys. zł miesięcznie

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 9 lipca 2009 09:27

Sklep zarobi na lottomacie nawet 24 tys. zł miesięcznie

Jak pokazuje doświadczenie miesięczna wielkość sprzedaży kolektury Totalizatora Sportowego może wynieść nawet 24 tys. zł. Jest to jednak kwota, od której należy jeszcze odprowadzić prowizję do operatora.

 - Umowy agencyjne Totalizatora Sportowego zakładają bowiem prowizyjny charakter wynagrodzenia, przy czym wysokość otrzymywanej prowizji uzależniona jest od wielkości osiągniętych w danym miesiącu obrotów. Średnia wysokość prowizji wynosi 6,75 proc. wartości sprzedaży. Zakładając w przybliżeniu, że średnia miesięczna wartość sprzedaży na kolekturę wynosi ok. 24 tys. zł to miesięczna prowizja wyniesie około 1,6 tys. zł - twierdzi Anna Słomska z Totalizatora Sportowego.

Uruchomienie kolektury nie jest według niej związane z koniecznością ponoszenia dodatkowych opłat poza kosztami związanymi ze skompletowaniem wymaganej dokumentacji w skład której wchodzą m.in. zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym, świadectwo o niekaralności czy zgoda właściciela budynku na montaż anteny. - Ustanowienie niektórych form zabezpieczenia należytego wykonania umowy agencyjnej może również wiązać się z koniecznością poniesienia kosztów tego zabezpieczenia. Agent nie ponosi stałych opłat z tytułu realizacji umowy agencyjnej poza kosztami związanymi z zapewnieniem funkcjonowania kolektury jak energia elektryczna oraz czynsz - dodaje nasza rozmówczyni.

Zarówno szkolenia jak i egzamin prowadzone są przez Totalizator Sportowy, a kandydat na kolektora nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Po zdaniu egzaminu i podpisaniu umowy agencyjnej w lokalu kolektora instalowane są terminal oraz niezbędne materiały wizualizacyjne. Kolektor otrzymuję też bezpłatnie wszystkie materiały eksploatacyjne oraz reklamowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane