Sklepy chętnie włączają się w akcję WOŚP

Autor: dlahandlu.pl 7 stycznia 2010 09:46

Od kilku lat właściciel sklepu w Pruszkowie prowadzi zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). - Po raz pierwszy zostałem wolontariuszem 5 lat temu. Córka przyszła do mnie z pomysłem, by w sklepie zbierać pieniądze dla fundacji Owsiaka. Zgodziłem się, żeby nie robić jej przykrości - informuje właściciel sklepu w Pruszkowie. W kolejnych latach właściciel przekonał się do tego pomysłu.

- W sklepie, przy kasie stawiam skarbonkę WOŚP. Jeżeli ktoś wrzuci pieniądze, jak każdy wolontariusz może liczyć na serduszko. Oprócz tego w witrynie sklepu pojawiają się plakaty Orkiestry. Przechodnie wiedzą, że mogą wrzucić pieniądze do puszki w sklepie - przekonuje właściciel.
Według niego na akcji WOŚP zyskują nie tylko dzieci, ale także pośrednio jego sklep.
- Działam na osiedlu w okolicy, gdzie nie ma tradycyjnych punktów zbiórki pieniędzy: kościoła, szkoły, ośrodka kultury. W moim sklepie wszyscy chętni mogą wesprzeć dzieci nie odchodząc daleko od domu, jeżeli tego nie planują. Przy okazji zasilenia fundacji większość osób kupuje coś w sklepie - twierdzi właściciel sklepu.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,03

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane