REKLAMA
REKLAMA

Sklepy chętnie włączają się w akcję WOŚP

Autor: dlahandlu.pl 7 stycznia 2010 09:46

Od kilku lat właściciel sklepu w Pruszkowie prowadzi zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). - Po raz pierwszy zostałem wolontariuszem 5 lat temu. Córka przyszła do mnie z pomysłem, by w sklepie zbierać pieniądze dla fundacji Owsiaka. Zgodziłem się, żeby nie robić jej przykrości - informuje właściciel sklepu w Pruszkowie. W kolejnych latach właściciel przekonał się do tego pomysłu.

REKLAMA
- W sklepie, przy kasie stawiam skarbonkę WOŚP. Jeżeli ktoś wrzuci pieniądze, jak każdy wolontariusz może liczyć na serduszko. Oprócz tego w witrynie sklepu pojawiają się plakaty Orkiestry. Przechodnie wiedzą, że mogą wrzucić pieniądze do puszki w sklepie - przekonuje właściciel.
Według niego na akcji WOŚP zyskują nie tylko dzieci, ale także pośrednio jego sklep.
- Działam na osiedlu w okolicy, gdzie nie ma tradycyjnych punktów zbiórki pieniędzy: kościoła, szkoły, ośrodka kultury. W moim sklepie wszyscy chętni mogą wesprzeć dzieci nie odchodząc daleko od domu, jeżeli tego nie planują. Przy okazji zasilenia fundacji większość osób kupuje coś w sklepie - twierdzi właściciel sklepu.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4233

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA