Sklepy Nowakowski: 136 tys. zł na wyposażenie sklepu

Autor: Gazeta Prawna 24 sierpnia 2009 13:26

W tym roku polski rynek wzbogaci się o 80 nowych tzw. konceptów franczyzowych. Obecnie działa ich 480 - wynika z raportu Profit System przedstawionego przez Gazetę Prawną.

Nasycony sieciami franczyzowymi jest rynek spożywczy. W tej chwili działa już 55 sieci. Ale do otwarcia pierwszych placówek przygotowuje się sieć sklepów piekarniczych Gorąco Polecam Nowakowski.

- Koszt zakupu urządzeń to 136 tys. zł netto, do tego wydatki na remont lokalu. Okres zwrotu z inwestycji nie powinien przekroczyć trzech lat - mówi Michał Zajezierski ze spółki Nowakowski Sklepy.
Od 1 września spółka Polskie Jadło rozpoczyna przyjmowanie ofert od osób zainteresowanych współpracą na zasadach franczyzy w sieci Sztuka Pieroga.
- Zakładamy, że średni przychód miesięczny powinien kształtować się na poziomie 24 tysięcy złotych. W zależności od kosztów pozyskania lokalu oraz przyjętego modelu obsługi zysk pozostały dla prowadzącego powinien zamknąć się wynikiem pomiędzy 10 a 14 tys. zł - powiedział Jan Kościuszko, prezes zarządu spółki Polskie Jadło.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane