Sklepy Razem przejmują kolejne placówki

Autor: dlahandlu.pl 12 kwietnia 2010 08:01

Sklepy Razem przejmują kolejne placówki

Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich "Razem" prowadzi na terenie Lubelszczyzny sieć sklepów pod szyldem Lewiatan - Razem. - Do końca 2009 roku zrzeszaliśmy 303 sklepy. W 2010 roku przyjęliśmy kolejnych 12 placówek . W kwietniu planowane jest otwarcie nowego sklepu pod naszym szyldem w Lublinie na ul. Abramowice Prywatne. Warto podkreślić, iż o ten sklep walczyły inne sieci, Kupiec jednak wybrał naszą ofertę - podkreśla Małgorzata Zuzaniuk, prezes SKiPP "Razem".

- W końcówce marca przyjęliśmy sześć dużych sklepów o powierzchniach od 120 do 450mkw.: dwa w Hrubieszowie, jeden w Zamościu, jeden w Piaskach oraz dwa w Lublinie. W najbliższych tygodniach będziemy wdrażali nasze standardy w tych sklepach, wykonamy wizualizację zewnętrzną, wprowadzimy towary marki własnej Lewiatan, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów - mówi prezes SKiPP ,,Razem".

Małgorzata Zuzaniuk dodaje, że na lubelskim rynku są sklepy niezrzeszone, o które sieć będzie chciała powalczyć. - Nasza oferta jest interesująca i pod względem ekonomicznym atrakcyjna dla kupców, dlatego spotyka się z dużym zainteresowaniem. Istotnym jest jednak również to, że sklepy, które chcą przystąpić do naszego grona muszą spełniać określone standardy na wejściu i dostosować się do obowiązujących reguł.

Stowarzyszenie powstało w 2002 roku z potrzeby wspólnych działań środowiska kupieckiego w obliczu ekspansji super- i hipermarketów. Decyzję o zrzeszeniu się podjęło czterdziestu trzech członków założycieli. Są to właściciele sklepów z terenu województwa lubelskiego, głównie z Lublina, Chełma i okolic.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane