Sklepy Razem wdrożą standardy sieci Lewiatan

Autor: portalspozywczy.pl 28 stycznia 2010 14:15

Postaramy się żeby liczba pozyskanych sklepów w 2010 r. nie odbiegała znacząco od ilości sklepów pozyskiwanych w latach ubiegłych, kiedy był to poziom ok. 30 sklepów - mówi Tadeusz Rapa, wiceprezes zarządu lubelskiego Stowarzyszenia Kupców Razem.

Jak twierdzi wiceprezes Razem, w 2010 r. firma skupi się na wdrażaniu w swoich placówkach procedur i standardów sieci Lewiatana, z którą kilka tygodni temu lubelscy kupcy podpisali umowę o połączeniu.
- Chcemy, żeby sklepy funkcjonujące w naszej sieci weszły w struktury Lewiatana jak najszybciej. Bieżący rok poświęcimy na poprawę jakości naszych sklepów, wdrażanie nowych technologii handlu oraz dalszy rozwój programu informatyzacji, który prowadzimy już od dwóch lat. Będziemy też pozyskiwać nowe placówki handlowe, które będą identyfikować się z celami naszej grupy - wyjaśnia Tadeusz Rapa.
Do końca roku wszystkie 300 sklepów przejdzie rebranding i będzie działać w standardach sieci Lewiatan.
Roczne obroty 300 sklepów działających pod szyldem Razem sięgają ok. 500 mln zł. Swoim zasięgiem sieć obejmuje województwo lubelskie, ma także swoje sklepy w województwach sąsiedzkich.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • czytelnik 2010-03-31 22:32:58

    lewiatan lewiatan wszędzie diabeł

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane