Sklepy Rosa będą miały własne radio internetowe

Autor: Edyta Kochlewska, dlahandlu.pl 4 marca 2010 10:41

Sklepy Rosa będą miały własne radio internetowe

- Najnowszym projektem sieci sklepów Rosa jest uruchomienie własnego radia internetowego, które poprzez emisję w sklepach docierać będzie do szerokiego kręgu konsumentów. Radio, oprócz uprzyjemniania czasu podczas robienia zakupów dzięki odpowiednio dobranej muzyce, będzie pełnić rolę nośnika reklam produktów dostępnych w naszej sieci - mówi Agnieszka Lauk, odpowiedzialna za marketing w firmie Vita Idea, która prowadzi sieć sklepów pod logo Rosa.

Sklepy będą miały bezpłatny dostęp do radia, za pośrednictwem którego będzie można również przesyłać np. życzenia imieninowe. Dla sklepów będzie to dodatkowe narzędzie za pomocą którego będą mogły szybko reagować na działania konkurencji. Projekt jest w fazie przygotowań i nie ma została jeszcze wyznaczona data uruchomienia radia internetowego.

Grupa działająca pod zielonym brandem „Rosa" istnieje od maja 2008 roku. Z początku w jej skład wchodziło 21 kupców, ale w ciągu niespełna roku jej rozmiary znacznie się powiększyły. Obecnie do sieci należą 103 placówki. Plany sieci zakładają zarówno rozwój organiczny na terenie dotychczasowego działania tzn. województwa łódzkiego, jak również pozyskiwanie strategicznych partnerów w innych regionach Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • baretnvfgfklloi,vvxnpoyu 2010-03-30 19:15:11

  hyfrfjurumcjfjkuryhhhsv

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,46

 • Min

  2,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3903

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane