Sklepy Rosa współpracują z grupą Primus

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 19 marca 2009 09:18

Sklepy Rosa współpracują z grupą Primus

Obecnie do sieci sklepów Rosa zarządzanej przez spółkę Vita Idea należy już 81 sklepów. Od niedawna spółka współpracuje z Grupą Handlową Primus, z którą prowadzi wspólne negocjacje handlowe.

- Przyczyniło się to do polepszenia warunków zakupowych dla naszych kupców, a co za tym idzie zmniejszenia ceny finalnej produktów dostępnych w naszych sklepach - podkreśla Lauk. Firma nie wyklucza, że w przyszłości dojdzie do powiązań kapitałowych między spółkami.
Plany Vita Idea na 2009 rok zakładają ukończenie procesu wizualizacji wszystkich placówek zrzeszonych w Sieci „Rosa", wprowadzenie jednolitych standardów dotyczących programów lojalnościowych dla konsumentów a także wymianę oprogramowania wraz z modułem do zarządzania centralnego.

Grupa działająca pod zielonym brandem „Rosa" istnieje od maja ubiegłego roku. Z początku w jej skład wchodziło 21 kupców, ale w ciągu niespełna roku jej rozmiary znacznie się powiększyły. Obecnie do sieci należy 81 placówek. - Nasze plany zakładają zarówno rozwój organiczny na terenie dotychczasowego działania tzn. województwa łódzkiego, jak również pozyskiwanie strategicznych partnerów w innych regionach Polski - informuje Agnieszka Lauk, specjalista ds. marketingu w Vita Idea.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane