Sklepy Savia promują doładowania telefoniczne

Autor: dlahandlu.pl 19 sierpnia 2009 09:37

Bankomat 24/Euronet organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Tak Tak w sklepach Savia na terenie południowej Polski. Klienci, którzy zakupią elektroniczne kupony doładowujące Tak Tak za min. 25 zł poprzez terminal Euronetu w kasie sklepów objętych promocją, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak „9". Promocja trwa od 17 sierpnia do 30 września br.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić w sklepach Savia jeden z elektronicznych kuponów doładowujących Tak Tak o nominale 25, 50, 100 lub 150 zł. Wszyscy klienci, którzy zakupią ww. doładowania poprzez terminal elektroniczny Euronetu w kasie sklepu, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak „9" z kwotą 8 zł do wykorzystania na start oraz z dodatkowymi promocyjnymi doładowaniami na łączną kwotę 85 zł do wykorzystania w całej sieci Era. Upominki przekazywane będą klientom przez kasjerów marketów Savia.
Savia to sieć supermarketów należąca do grupy Tesco. Działa w czterech województwach południowej Polski - dolnośląskim, małopolskim, opolskim i śląskim, gdzie posiada łącznie 30 placówek handlowych.
Euronet dysponuje siecią ponad 12 000 terminali POS w ponad 8 500 lokalizacjach. Znajdują się
one m.in. w salonach prasowych sieci HDS (In Medio i Relay), na stacjach benzynowych Lukoil i Statoil, a także na terenie placówek handlowych sieci Tesco, Real oraz Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem" w Białymstoku.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,51

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane