Sklepy tradycyjne nie boją się konkurencji e-sklepów

Autor: dlahandlu.pl 17 listopada 2009 11:31

W większych miastach konkurencją dla tradycyjnych sklepów są sklepy internetowe. Oferują szeroką gamę produktów w cenach zbliżonych do tych oferowanych przez właścicieli np. placówek osiedlowych. Ich zaletą ma być dostawa bezpośrednio do domu kupującego. Jednak zdaniem właścicieli sklepów tradycyjnych po owoce i warzywa klienci wolą wybrać się do sklepu sami.

 - W moim sklepie pomidory i jabłka można wybrać samemu, uważam, że to wystarczająca przewaga nad internetowym sklepem spożywczym. Nie boję się konkurencji supermarketów internetowych. Na zdjęciach każdy towar wygląda idealnie, jednak zdarza się, że owoce i warzywa są poobijane, jajka rozbite, a makaron rozsypany. Takie zdarzenie opowiadał mi jeden z klientów, który skuszony bilbordem postanowił wypróbować sklep internetowy - twierdzi właściciel sklepu z warszawskiego Śródmieścia.

Wrócił jednak do zakupów tradycyjnych, bo jest zdania, że sam obsłuży się najlepiej, wybierając ładne, dojrzałe, owoce i warzywa. Właśnie oferta owocowo-warzywna dla wielu sklepów tradycyjnych stanowi o ich przewadze. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane