Sklepy w Lublinie zakłócają spokój mieszkańcom

Autor: Gazeta Wyborcza 12 sierpnia 2009 10:32

Przekleństwa, dźwięk tłuczonego szkła, wycie syreny alarmowej i ryk manewrującej ciężarówki. To tylko kilka atrakcji, które mieszkańcom bloku przy ul. Krańcowej zapewniają sklepy: Stokrotka i Rossmann - podaje Gazeta Wyborcza.

- Mieszkam dokładnie naprzeciwko, a oni hałasują nawet o czwartej rano. Gdyby było chociaż trochę ciszej - skarży się pani Renata. Jak mówi, w okresie świątecznym jest jeszcze gorzej, ponieważ sklep sprzede znacznie więcej, a w związku z tym samochody dostawcze przyjeżdża też częściej.

Od Barbary Koreszeń ze "Stokrotki" usłyszeliśmy, że nikt nocą towaru nie rozładowuje: - Co najwyżej towar na półki - stwierdza Koreszeń. I dodaje: - Pilnujemy żeby na zewnątrz panowała cisza. Jednak z filmów, które dostarczył nam czytelnik, wynika coś zupełnie innego.

W dzień - zdaniem mieszkańców - nie jest lepiej. Nie potrafią zliczyć, ile aut podjeżdża pod rampy rozładunkowe, a Stokrotka przy Drodze Męczenników Majdanka jest jedną z największych w Lublinie.

Rok wcześniej Konrad Kołbuś, administrator budynku wysłał do Stokrotki skargę. W odpowiedzi otrzymał przeprosiny z zapewnieniem, że to był incydent, który się nie powtórzy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • bem 2014-06-09 22:12:45

  W Warszawie na Bemowie przy Radiowej i Powstańców Śląskich na dachu Stokrotki zamontowany jest wielki zespół starych wentylatorów, które po prostu dzień i noc nieprzyjemnie wyją. Nikt nic nie chce w tej sprawie zrobić. Za nic mają sąsiadów, zupełny brak szacunku. Straż miejska śmieje się wręcz z mieszkańca, sie skarży. Jak tu żyć w tym podłym kraju. Totalna znieczulica i tumiwisizm. Pobliska Biedronka ma jeszcze większy zespoł wentylatorów a chodzą cicho, z 10 metrow je nie słychać. te ze Stokrotki to i z dwustu metrów słychać. Okna najbliższego bloku są o 15 metrów od wentylatorów, chyba umiecie sobie wyobrazić te przyjemności. Koszmar, wstyd i żenada. Paskudne sąsiedztwo ten sklep.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,80

 • Śr

  1,27

 • Min

  0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane