REKLAMA
REKLAMA

Sklepy z ekologiczną żywnością szukają pozastandardowych form promocji

Autor: Edyta Kochlewska, dlahandlu.pl 5 marca 2010 15:37

Właściciele sklepu Sudawia z żywnością ekologiczną na warszawskim Mokotowie zdecydowali się wyróżnić na rynku nie tylko zdrową ofertą wyselekcjonowanych produktów, ale także niekonwencjonalnymi formami przyciągania klientów do sklepu.

REKLAMA

- W marcu organizujemy dla klientów malowanie jajek w towarzystwie pisankarek z Podlasia oraz koncert śpiewów ludowych Polesia (tereny
dzisiejszej Białorusi i Ukrainy). Mamy za sobą kolędowanie czy koncerty  jazzowe odbywające się "pomiędzy wędlinami a grzybkami w occie" - mówi Jacek Górski, właściciel sklepu Sudawia i franczyzobiorca działającego obok sklepu Produkty Benedyktyńskie. To tylko część pomysłów, która ściąga klientów zainteresowanych zdrową żywnością do sklepu. Zdaniem specjalistów ta grupa ludzi podatna jest na nietypowe formy związywania klienta ze sklepem, bo oczekują oni nie tylko ekologicznych produktów, ale także towarzyszącej temu filozofii działania. Jest nią bardziej aktywne spędzanie czasu, poszukiwanie tradycyjnych, zapomnianych receptur i form towarzyskiego odbierania rzeczywistości.

Z podobnych założeń wychodzą właściciele sklepu Żółty Cesarz na warszawskim Muranowie, którzy organizują wykłady na temat zdrowego odżywania, czy zapraszają klientów na badanie stanu skóry, wykonywane przez specjalistów dermatologów. 

Jak przyznają właściciel obu placówek takie działania generują duże zainteresowanie klientów i budzą ich lojalność. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13514

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA