REKLAMA
REKLAMA

Sklepy z podobnym asortymentem w okolicy mogą się uzupełniać

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 8 maja 2009 11:49

Pod koniec kwietnia w centrum Warszawy zaczął działać sklep z żywnością ekologiczną Żółty Cesarz. W pobliżu przy al. Jana Pawła II zacznie wkrótce działać sklep z Produktami benedyktyńskimi.

REKLAMA

- Tego sąsiedztwa nie traktujemy w kategoriach zagrożenia ale raczej uzupełniania się. Jeżeli klient nie dostanie czegoś w jednej placówce to będzie mógł zajrzeć do drugiej. Nie mamy powodów do obaw, tym bardziej, że popularność żywności ekologicznej rośnie bardzo szybko - mówi Tomasz Zalas, właściciel sklepu Żółty Cesarz.
W najbliższym czasie nacisk zostanie położony na rozszerzenie asortymentu i promocję nowego sklepu. - Myślimy o banerze reklamowym od strony al. Jana Pawła, chcemy też być obecni na imprezach kulturalnych o charakterze proekologicznym. Dystrybuowane będą też ulotki, zarówno w okolicy sklepu jak też w miejscach odwiedzanych przez osoby zainteresowane zdrowym stylem życia i ruchem ekologicznym - wyjaśnia Tomasz Zalas. W przeciągu kilku miesięcy ma również zacząć działać sklep internetowy.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA