Smak Baca: Prosty system franczyzy przyciąga kontrahentów

Autor: dlahandlu.pl 12 czerwca 2009 09:07

Smak Baca: Prosty system franczyzy przyciąga kontrahentów

Bacówka towary tradycyjne rozwija sieć delikatesów z częścią restauracyjną na zasadzie franszyzy. Ostatnio uruchomiona placówka firmy - Smak Baca, zlokalizowana jest w Świeradowie -Zdroju, przy dolnej stacji kolei gondolowe.

- System franczyzowy Bacówki i Smaku Bacy jest bardzo prosto skonstruowany. Wraz z umową franczyzową pomiędzy franczyzodawcą a franczyzobiorcą przekazywane jest całe know - how, w pełni profesjonalna opieka, doradztwo i pomoc 24 h na dobę. Ofertą może więc zainteresować się każdy, niezależnie od wykonywanego zawodu i wykształcenia - mówi Diana Zdziarska z firmy Tomatoe PR, obsługującej Bacówkę.

Firma sprzedaje swoje wyroby od 2002 roku. Dwa lata temu rozpoczęła współpracę z pierwszymi franczyzobiorcami. W dalszym ciągu jest nastawiona na rozwój i szuka kolejnych partnerów. Wymagania firmy to lokal o powierzchni minimum 55 mkw. w dużych miejscowościach. Obecnie Bacówka szuka franczyzobiorców w Częstochowie, Jeleniej Górze, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Legnicy, Radomiu, Rzeszowie, Wałbrzychu, Warszawie, Wrocławiu.

Bacówka oferuje odpowiedni wystrój lokalu, logo, materiały reklamowe, szkolenia i szeroko pojętą opiekę franczyzową. W zamian sieć oczekuje od partnerów zainwestowania w działalność środków własnych, lojalności, trzymania się wyznaczonych standardów i zaangażowania. Oprócz marki Bacówka-Towary Tradycyjne firma prowadzi także odrębny koncept - Smak Baca, czyli połączenie bistro i sklepów delikatesowych. W tym przypadku trzeba dysponować lokalem o powierzchni od 150 mkw.

Bacówka to tradycyjne wyroby masarskie bazujące na specjalnie wyselekcjonowanych rodzajach mięs. Produkcja wędlin odbywa się w miejscowości Rajbrot, położonej w Małopolsce na Pogórzu Karpackim. Specjalnością są przede wszystkim wędliny wieprzowe, do produkcji których wykorzystywane jest mięso ze specjalnie dobranej rasy, pochodzącej z własnej hodowli lub polskich gospodarstw znajdujących się pod opieką Bacówki. Oprócz oferty wędliniarskiej Bacówka sprzedaje również przetwory słoikowe. Obecnie sieć posiada swoje sklepy w Krakowie, Brzesku, Tarnowie, Warszawie, Katowicach oraz Świeradowie -Zdroju.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane