Społem Centrum szuka chętnych do uruchamiania sklepów pod marką Krasnal

Autor: dlahandlu.pl 16 września 2009 12:04

Wrocławska PSS Społem Centrum w dalszym ciągu poszukuje potencjalnych chętnych do uruchamiania sklepów Krasnal Społem. - W tym momencie toczą się rozmowy z potencjalnymi partnerami jednak żadne z nich nie zakończyły się jeszcze podpisaniem umowy - mówi Paweł Sobański, kierownik działu obrotu towarowego i marketingu w Społem Centrum.

Spółka poszukuje franczyzobiorców z Wrocławia i okolic. Dopiero w dalszej kolejności planowane jest wychodzenie sieci poza lokalny rynek.

W tej chwili działają cztery sklepy Krasnal. Wszystkie one są jednak własnością Społem Centrum. Według wcześniejszych zapowiedzi w tym roku mogą ruszyć jeszcze cztery takie obiekty we Wrocławiu. Spółdzielnie nie planuje za to rozwijania sieci sklepów pod marką Społem. - W tej chwili mamy sześć takich placówek i nie planujemy uruchamiania kolejnych. Będziemy się raczej koncentrować nad podnoszeniem standardu sklepów prowadzonych przez nas pod tą marką - tłumaczy Paweł Sobański.

Sklepy Krasnal Społem to małe, wygodne placówki o powierzchni sprzedażowej nie przekraczającej 100 mkw., oferujące duży wybór dań gotowych oraz produktów impulsowych, a także świadczące szeroki zakres usług dodatkowych. Za rekrutację franczyzobiorców odpowiedzialna jest Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,50

  • Śr

    4,80

  • Min

    2,89

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane