Społem PSS Południe: Drastycznie wzrosły ceny wywozu śmieci

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 20 kwietnia 2009 09:57

Obecnie koszty prowadzenia działalności handlowej są bardzo wysokie. W handlowców w szczególności uderzają wysokie ceny energii elektrycznej, kanalizacji, wody i wywozu śmieci.

- W porównaniu z ubiegłym rokiem cena prądu wzrosła drastycznie. Na dodatek cenniki, które otrzymujemy od operatora zmieniają się i nie są przejrzyste. Z obawą myślimy o przyłączeniu każdego nowego urządzenia pobierającego energię, a przecież wiadomo, że handel nie obejdzie się bez tego typu urządzeń - mówi Wanda Czerniak, prezes spółdzielni Społem PSS Południe we Wrocławiu. - Bardzo zwiększyły się również koszty wywozu śmieci. W porównaniu z ubiegłym rokiem są one aż pięciokrotnie większe - dodaje.


Spółdzielnia stara się zatem przyglądać swoim kosztom, tym bardziej, że w mediach coraz więcej mówi się o kryzysie. - Natłok negatywnych informacji doprowadził do tego, że człowiek, który wcześniej nie miał żadnych obaw siłą rzeczą zaczyna się bać. Oczywiście często powtarza się, że ludzie tak czy owak będą robili zakupy spożywcze, ale przecież mogą wydać na jedzenie znacznie mniej, mogą też przerzucić się na artykuły z niższej półki - kwituje nasza rozmówczyni.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,49

  • Śr

    5,15

  • Min

    3,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane