Społem PSS w Łodzi: nie będziemy wprowadzać produktów dyskontowych

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 31 marca 2009 13:50

- Dynamika wzrostu sprzedaży w naszych sklepach spadła. Na razie jeszcze nie notujemy spadków, ale nie idziemy już do przodu - mówi Janusz Skusiewicz, wiceprezes Społem PSS w Łodzi.

- Być może część naszych klientów odeszła do sklepów dyskontowych - zastanawia się nasz rozmówca. - Ale nie chcemy do naszej oferty wprowadzać tanich, niskich jakościowo produktów. Z resztą trudno by nam było pod tym względem konkurować z sieciami dyskontowymi. Będziemy starali się natomiast sprzedawać ten sam towar w niższej cenie - zapewnia Janusz Skusiewicz.


Spółdzielnia stara się przyciągać klientów dobrymi jakościowo świeżym towarem. - Największy nasz sklep ma 500 mkw. powierzchni, ale reszta placówek to przeważnie około 100 mkw. Nie jest łatwo zapewnić duży asortyment świeżych towarów, ale staramy się, aby w sklepach było wszystkiego po trochu - mówi Skusiewicz. - Oczywiście stawiamy także na bezpośredni kontakt z klientem, w czym mamy przewagę nad dużymi supermarketami.


Społem PSS w Łodzi prowadzi sprzedaż w 57 placówkach na terenie Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. W sklepach prowadzona jest sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    1,48

  • Min

    0,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane