Społem PSS w Opolu zbuduje nowy sklep

Autor: dla handlu.pl 19 lutego 2009 15:25

Społem PSS w Opolu zbuduje nowy sklep

Należący do opolskiej spółdzielni pawilon handlowy Malinka zostanie zburzony. Na jego miejscu powstanie nowoczesny obiekt handlowy. - Mamy gotowy projekt i pozwolenie na budowę. Obecnie jesteśmy w końcowej fazie rozmów z wykonawcą – mówi Bogusław Woźniak, prezes Społem PSS w Opolu.

Prace mają zostać rozpoczęte na początku maja. Sklep w starym budynku będzie działał do połowy kwietnia.
Powierzchnia zabudowy nowego obiektu ma być taka sama jak w starym, czyli 1,5 tys. m kw. Zmieni się natomiast jego wewnętrzny układ - powiększona zostanie część marketowa. Przebudowa ma potrwać pół roku, co oznacza, że klienci będą mogli wrócić na zakupy do pawilonu Malinka na jesieni.

Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Opolu planuje również zmienić profil Galerii Opolanin. - Chcielibyśmy aby obok stanowisk handlowych znalazły się tu również lokale usługowe i gastronomiczne. Prowadzimy już rozmowy z potencjalnymi najemcami - wyjaśnia Bogusław Woźniak - Mamy nadzieję, ze urozmaicając ofertę przyciągniemy klientów i zwiększymy obroty.
Społem PSS Opole oprócz Galerii Opolanin prowadzi również sześć sklepów spożywczych, dwie piekarnie, cukiernię oraz bar-stołówkę.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,80

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane