Społem w Oświęcimiu zapytało klientów, co chcą mieć na półkach

Autor: dlahandlu.pl 15 kwietnia 2010 09:37

PSS "Społem" Oświęcim przeprowadziła wśród swoich klientów ankietę. Kupujący zostali zapytani o to, jakie produkty najczęściej kupują w sklepach sieci. 26 proc. odpowiedziało, że jest pieczywo, 21 proc. wskazało na mięso, wędliny, drób oraz ryby. Słodycze najczęściej wybiera 17 proc. ankietowanych.

11 proc. klientów "Społem" w Oświęcimiu najczęściej kupuje nabiał, drugie tyle wskazało na inne produkty. Tylko 6 proc. badanych odpowiedziało, że są to warzywa i owoce. 

Zdecydowana większość badanych robi w sklepach "Społem" codzienne zakupy lub wybiera się na nie co najmniej raz w tygodniu. Badania pokazały również, że klienci oczekują od sklepów atrakcyjnych promocji. Ankietę przeprowadzoo, by lepiej dobrać asortyment do potrzeb kupujących.

"Społem" PSS Oświęcim to Spółdzielnia zrzeszająca 270 członków w tym jedną Spółdzielnię Uczniowską. Obecnie posiada 2 sklepy Lux, 2 sklepy mini Lux i 7 sklepów, w których odbywa się sprzedaż tradycyjna. Oprócz 11 sklepów o różnej powierzchni sprzedażowej ma 2 piekarnie , które oferują pieczywo chlebowe, pieczywo drobne i półcukiernicze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    12,89

  • Śr

    8,74

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane