Sprawcy zabójstwa właściciela sklepu zatrzymani

Autor: naszemiasto.pl 18 maja 2009 11:09

Gorzowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzewanych o dokonanie zabójstwa właściciela sklepu spożywczego. Motywem działania sprawców był rabunek - podaje naszemiasto.pl

Do zdarzenia doszło 19 lutego 2009. Gorzowska policja powiadomiona została wówczas o odnalezieniu zwłok 60-letniego mężczyzny, który prowadził sklep spożywczy w oddalonej kilka kilometrów od Gorzowa miejscowości Krasowiec. Zwłoki właściciela sklepu odnalezione zostały przez rodzinę, zaniepokojoną faktem, że mężczyzna długo nie wraca do domu.
Już wstępne czynności śledcze pozwoliły potwierdzić, że motywem działania sprawców była kradzież pieniędzy (zginęło około 5 tys. zł), a napastników było kilku. Wyniki sekcji zwłok wskazywały, że właściciel sklepu został uduszony.

15.05 gorzowscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, podejrzewanych o dokonanie napadu na sklep w Krasowcu. Zatrzymani to dwaj mieszkańcy gminy Deszczno (na terenie której leży Krasowiec) i mieszkaniec Bledzewa koło Skwierzyny. Sprawcy są w wieku 19-21 lat. Zabezpieczono również szereg dowodów potwierdzających udział zatrzymanych w zabójstwie.
Zostanie im przedstawiony zarzut udziału w zabójstwie. W przypadku potwierdzenia wydarzeń podejrzanym będzie grozić będzie kara 25 lat więzienia albo dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3987

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane