Sprzedawcy Ruchu dobrze zarabiają na gadżetach sportowych

Autor: portalspozywczy.pl 26 stycznia 2010 09:56

Kubki, breloki, szaliki, czapki, vlepki oraz materiały biurowe, a także inne pamiątki, to od stycznia tego roku nowa oferta wybranych punktów sprzedaży sieci Ruch oznaczonych jako „strefa kibica". W dziewięciu punktach w Warszawie można zakupić wybrane akcesoria z oferty gadżetów Legii Warszawa z charakterystyczną „L".

- Docelowo chcemy stworzyć sieć punktów sprzedaży ze strefą kibica" Legii na całym Mazowszu, a także w miastach na terenie całej Polski. W niedalekiej przyszłości planujemy dodatkowo uruchomić sprzedaż biletów na mecze stołecznej drużyny w sieci Ruch - dodaje Ewa Banaszek z Pionu Sieci Sprzedaży Ruch.

O wyborze punktów, w których prowadzona jest sprzedaż gadżetów Legii decydowały atrakcyjna lokalizacja oraz odpowiednia powierzchnia punktu, umożliwiająca aranżację strefy kibica".

Legia Warszawa jest czwartym polskim klubem, współpracującym z Ruchem. Od czerwca 2008 roku w wybranych punktach sprzedawano bilety na mecze i gadżety Arki Gdynia, Lechii Gdańsk i GKS Katowice. Na dzień dzisiejszy jest to 10 punktów w pięciu miastach: Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Wejherowie.
Oferowany asortyment jest dość szeroki, obejmuje ok. 50 pozycji. - Sprzedawcy są zadowoleni z poziomu sprzedaży gadżetów sportowych. Sprzedają się nie tylko te najtańsze pamiątki, droższe również znajdują nabywców jak np. wyroby ze szkła czy portfele, jest duże zainteresowanie, dlatego polecam je każdemu klientowi - mówi Marta Przybyła z punktu przy ul. Chorzowskiej 111 w C. H. Silesia w Katowicach, punktu w którym sprzedaż gadżetów jest najwyższa w Katowicach. W pozostałych miastach najlepiej sprzedają się bransolety - opaski na rękę, szaliki, kubki, breloki, czapeczki, etui na telefon. Docelowo firma chce zaoferować klientom Ruchu pełną ofertę klubową z całej Polski, nie tylko kibiców piłki nożnej, ale także koszykówki, siatkówki czy żużla. Rozmawiamy z firmą, która pośredniczyłaby w sprzedaży gadżetów wszystkich klubów sportowych, także w Łodzi, Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,80

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane